מהי הטאו סנגהה?משמעות המלה "סנגהה" בסנסקריט היא איחוד. הכוונה לאיחוד הקי (אנרגיית החיים; ההיגוי היפני של המילה הסינית "צ'י") והלב של כל האנשים בעולם, ללא הבדל דת, גזע ומין. הטאו סנגהה היא קהילה בינלאומית שייעודה לקרב בין בני תרבויות ואמונות שונות ומגוונות בעולם באמצעות שיח, מדיטציה בודהיסטית, טיפולי שיאצו, תנועה ומוזיקה, וכן לעודד התפתחות פנימית ורוחנית של בני האדם בכל העולם.

לב ורוח הטאו שיאצו הם אוניברסליים ומשותפים לכולם, לזאת אנו מודעים שנים רבות. משום כך חיפשנו דרך להפיץ ולעורר לב זה בקרב אנשים בעולם שמעוניינים בהתפתחות רוחנית לעצמם ולאחרים, מתוך כוונה להפוך את המקום בו אנו חיים לטוב יותר; גם אם אינם בהכרח רוצים ללמוד לטפל. בשנת 2000 דנו באפשרויות ובדרכים להגשמה של הרעיון. לאחר כשנה נולדה "טאו סנגהה – קהילה בינלאומית".

"טאו סנגהה" היא קהילה עולמית, שמטרתה ליצור איחוד בין האנשים בעולם ולהפכו למקום שטוב לחיות בו. טאו סנגהה חוצה גבולות, דתות, מסורות, תרבויות, לאומים ומינים.

אגודת טאו סנגהה מקדמת בברכה כל אדם שמוכן, ללא חשש, להביט אל תוך לבו ולמצוא את האיחול שבתוכו. כל אדם שמוכן לעשות כל שביכולתו (או שלא ביכולתו) להפוך את החיים למאושרים יותר ולבעלי משמעות ולקחת אחריות לחייו ולחיי העולם כולו - בהומור.