"היקום הוא לב אחד, היקום פועם בלִבּו של כל אחד ואחד מאיתנו. כאשר אנו מתחברים ללב זה חוכמת היקום, הקיימת בתחתית תת-המודע שלנו, מתעוררת. וההבנה הפנימית שכולנו אכן מאוחדים מתחזקת, מעמיקה שורשים ורוצה לבוא לידי מעשה."


ריוקיו אנדו הוא מייסד שיטת הטאו שיאצו, מורה, נזיר בודהיסט, מלחין ומוזיקאי.

המאסטר אנדו הכניס לטאו-שיאצו את המשמעת העצמית והמצב המדיטטיבי העמוק של הרוח ומצד שני את ההבנה הזורמת והאינטואיטיבית של אילתור מוזיקלי.

ריוקיו אנדו נולד ב-1956 בטוקיו שביפן, ושהה בניו-יורק במשך שלוש שנים מגיל עשר עד גיל שלוש עשרה.לאחר שסיים את לימודיו בבית הספר לשיאצו ביפן בשנת 1978, למד במשך שלוש שנים פסיכותרפיה, ובנוסף למד זן שיאצו אצל המאסטר מאסונאגה.

בשנת 1984 התגורר באי אוקינאווה, שם טיפל בשיאצו בבית החולים הפסיכיאטרי "פוקוג'וסו”, ולימד שיאצו רופאים העוסקים ברפואה מערבית.

בשנת 1991 הוסמך אנדו לדרגת חגורה שחורה באיקידו, סיים את לימודי הבודהיזם (האדמה הטהורה) בהם החל 16 שנה קודם לכן, והוסמך לנזיר בודהיסט.

אנדו הלחין, ניגן והפיק מספר אלבומים, ומבצע חומרים מהם בהופעות ברחבי העולם. בנוסף להלחנה והביצוע, הוא מלמד ומסייע להקמת קבוצות מדיטציה בודהיסטית (נמבוטסו) במהלך נסיעותיו ברחבי העולם.

המאסטר אנדו גר ביפן, בעיר קיוטו, ומלמד טאו שיאצו בקיוטו, אוסקה וטוקיו.

בנוסף הוא נוסע לעיתים תכופות ומעביר סדנאות וסמינרים בטאו שיאצו בישראל, אוסטרליה, ניו זילנד, ברחבי אירופה ובאמריקה.