טאו שיאצו - מהפכה ברפואת המזרח

הספר מתאר את עולם הקי (אנרגיה ביפנית), כיצד הוא עובד ואיזה מצב תודעה מאפשר לנו לראותו ולזהותו. נחשפות פה תגליות חדשות על הדינמיות של המרידיאנים והצוּבּוֹ - המערכת האנרגטית של גופנו וסביבתו. הקוראים ימצאו כאן תרגילים ייחודיים, המאפשרים לכל אדם לחוות את העומק ואת הרגישות בעולם האנרגטי.

טאו שיאצו - רפואת החיים של המאה ה-21

ייחודו של המורה ריוקיו אנדו הוא בשיטת ההוראה שלו - שהספר הזה מציג את עיקריה. מושגי היסוד של המחשבה המזרחית והרפואה ההוליסטית שלה, העקרונות והשלבים של הטיפול הבסיסי בשיטת הטאו שיאצו, טיפול שיאצו בילדים, דיאגנוזה באמצעות מרידיאנים ועוד. הספר הוא מקור השראה ועזר ללימוד שיאצו בכל הרמות.

ספר הקי שין דו (דרך של קי ולב)

יום אחד, לפתע, זה קורה. אנו מבינים שהעולם שלמדנו לקבל בתור מציאות מוסכמת ונכונה, הוא שגוי. אנו מכירים בכך שיש רגשות מסוימים שהרגשנו בחלק מסוים של לבנו, אך עד לאותו רגע שבו העצמי האמתי שלנו נפתח, התעקשנו להתעלם מהם. כן, אנו נהיה המומים לחוות את מציאות עולם הקי והלב, שאותה ביכולתנו לחוש באותה מוחשיות כמו את הגוף הפיזי. הקליפה הישנה שנשאנו עד כה, תנשור מאתנו באותו רגע, בדיוק כפי שבאביב שלג כבד צונח מהגג בחבטה. אני מייחל שספר זה יעניק לך את ההזדמנות לחוות זאת.

לקיום שלנו יש פוטנציאל נפלא. אנו יכולים לחיות בעולם הרבה יותר שמח ורגוע. העולם הוא מסתורי ושמח יותר ממה שאנו חושבים. עולם הקי, שיוצג להלן, עשוי להיות הדלת שנפתחת לפניכם לעולם חדש.  ניתן לומר שלהיות מאושרים ובריאים זו לא רק זכותנו, אלא גם חובתנו. העולם של קי ולב הוא מתנה שהטאו העניק לנו כדי שניפתח לעצמי האמתי שלנו.

ניתן לעיין ברשימת הספרים המלאה שפרסם ריוקיו אנדו באתר אמזון.